Борис Хоміцький

1998-2002 рр. віддав роботі на кафедрі доцент Борис Валентинович Хоміцький.

Він народився 17 березня 1950 року у селі Жванець Кам’янець-Подільського району Хмельницької області. У 1980 році закінчив юридичний факультет Львівського державного університету імені Івана Франка. Після закінчення університету працював на різних посадах у прокуратурі Чернівецької області.

Викладав:
- «Кримінально-виконавче право»;
- «Методика розслідування злочинів проти особи»;
- «Огляд місця події»;
- «Особливості кваліфікації службових злочинів»;
- «Підстави для зміни або скасування вироків».

Відповідно до постанови президії Верховної Ради України від 2 березня 1992 року входив до складу комісії по проведенню судово-правової реформи в Україні, в якій приймав активну участь. Заслужений юрист України. Неодноразово приймав участь у складі делегації суддів України з міжнародних відносин по обміну досвідом з правових питань різних країн, обирався делегатом з’їздів суддів України, депутатом районної та обласної Рад народних депутатів. Заохочувався Почесними грамотами Мінюсту України, Верховного Суду України, Ради суддів України, Чернівецької обласної Ради та обласної державної адміністрації.