Константін Ісопеску-Грекул

Константін Ісопескул-Грекул народився 2 лютого 1871 року у Чернівцях.

Відвідував Чернівецьку гімназію і потім вступив до Чернівецького університету на правничий факультет. Вчився потім у Віденському, Лейпцізькому та Берлінському університетах.

К. Ісопескул-Грекул працював суддею у Чернівцях, потім у Сторожинці і потім у Чернівцях. Мав ранг радника крайового суду і був самим молодшим серед них.

Вже у 1906 р. К.Ісопескул-Грекул стає приват-доцентом австрійського кримінального права у Чернівецькому універистеті, а з 1909 р. професором кримінального права і кримінального процесу. К.Ісопескул-Грекул - співавтор реформи австрійського кримінального законодавства. З молодих років він зайнявся політикою і був обраний як представник Сторожинецького повіту до Буковинського ландтагу та Парламенту (1907-1918 рр.).

У Парламенті він був обраний головою представництва послів Буковини від румунської національної групи. З 1910 р. він - адвокат. Після розпаду Австрійської монархії К.Ісопескул-Грекул - президент румунської ліквідаційної комісії у ранзі посланця і повноважного міністра, а також був призначений першим дипломатичним посланцем у Чехію та Австрію.

Ця діяльність К.Ісопескул-Грекула тривала до 1922 р. Після повернення до Чернівців він поновив викладацьку діяльність в університеті. Обирався деканом, а на 1930-1933 навчальні роки обирався ректором університету.

Помер К. Ісопескул-Грекул 29 березня 1938 р. у Чернівцях.