Франц Екснер

Ф. Екснер народився у 1881 році у Відні. Як і його батько Екснер вивчав право.

Після навчання у Відні і Гейдельберзі він захистив дисертацію у 1905 році в Відні та у 1910 році отримав ступінь доктора права.

З 1912 року Ф. Екснер працював викладачем на факультеті права в Чернівцях до 1916 р. У 1916 році Екснер напрвлений на роботу ординарним професором в Празький університет, через нетривалий час – в Тюбінген. З 1921 року Екснер працює в університеті Лейпціга, з 1933 – в Мюнхені.

У 1934 р. Екснер здійснив подорож до США. До 1944 року Екснер спільно з юристом Рудольфом Зіверцом (Rudolf Sieverts), медиками Гансом Райтером та Гансом Бюргер-Прінцем видавав «Щомісячний журнал Кримінальної біології та кримінально-правової реформи». Активну участь Ф. Екснер прийняв на Нюрнберзькому процесі як захисник генерала Альфреда Йодля, генерального штабу та командування вермахта.

Помер Франц Екснер у 1947 році.