Георг Петчек

Георг Петчек народився 20 липня 1872 року у м. Колін.

У 1890 році Г. Петчек поступив на навчання до німецького університету у м. Прага, який закінчив 1894 року.

1896 року Петчек захистив дисертацію (промоція) у Празі та отримав державну посаду у Прусії. Того часу почав роботу над докторською дисертацією. У 1902 році він захистив докторську дисертацію на тему «Австрійські цивільні судові випадки» у м. Прага (габілітація) та у 1904 році йому було присвоєно звання екстраординарного титулованого професора. З 1907 р. до 1919 р. Петчек працював на посаді екстраординарного професора в Чернівецькому університеті.

Після анексії Австрії Німеччиною юрист з єврейської сім’ї переїхав до США, де пропрацював до самої смерті у Гарвардській школі права. Помер Г. Петчек 5 вересня 1947 у Кембриджі (Масачусетс).