Георгій Івасюк

Серед практиків, які працювали на кафедрі, слід відмітити Георгія Івановича Івасюка. Він народився 7 травня 1951 року в сім’ї робітників у місті Сторожинець Чернівецької області. У 1976 році поступив на денне відділення Харківського юридичного інституту, після закінчення якого у 1980 році був направлений на роботу в органи прокуратури Чернівецької області. В органах прокуратури пропрацював з липня 1980 року по вересень 2001 року, і за цей період обіймав посади слідчого прокуратури Хотинського району Чернівецької області, старшого слідчого прокуратури Чернівецької області, заступника і начальника слідчого відділу прокуратури Чернівецької області, прокурора м. Чернівці, заступника і начальника відділу нагляду за додержанням законів спецпідрозділами по боротьбі з організованою злочинністю.

Після звільнення з роботи з органів прокуратури, працював у 2001-2005 рр. на посаді доцента кафедри, викладав курс «Криміналістики».