Леонід Водяницький

З 1993 року на кафедрі на посаді завідувача криміналістичної лабораторії почав працювати Леонід Васильович Водяницький.

Він народився 1 травня 1935 року в місті Краснодар (Російська Федерація). Після військової служби в Туркменському військовому окрузі (з жовтня 1954 р. по листопад 1957 р.), у жовтні 1958 року став курсантом Кишинівської середньо-спеціальної школи міліції МВС у м. Кишинів (республіка Молдова).

З вересня 1960 року працював оперуповноваженим Чернівецького міського УВС. З жовтня 1962 року працював експертом науково-технічної групи відділення криміналістичних досліджень УОГП Чернівецького облвиконкому. З жовтня 1968 року працював начальником науково-технічної групи. З червня 1970 року працював начальником оперативно-технічного віділення УВС Чернівецького облвиконкому. З серпня 1976 року виконував обов’язки начальника оперативно-технічного відділу УВС Чернівецького облвиконкому.

З березня 1977 року працював начальником відділу позавідомчої охорони при Першотравневому районному відділі внутрішніх справ. У січні 1984 року звільнений з органів внутрішніх справ у відставку. Л. В. Водяницькому під час служби неодноразово виносились подяки за успішне використання технічних засобів при проведенні експертизи і дачу стверджувального висновку (28.12.1963 р.), за проявлену ініціативу в розкритті особливо небезпечних злочинів і затримання злочинців (30.12.1966 р.) і т.д. (08.07.1959 р., 25.09.1959 р., 12.05.1960 р., 29.12.1970 р., 04.04.1974 р., 20.07.1980 р.), він нагороджений медалями:
- «За бездоганну службу ІІІ ступеня» (16.10.1965 р.);
- «50 років Радянській міліції» (21.10.1967 р.);
- «За бездоганну службу ІІ ступеня» (26.02.1970 р.);
- «За бездоганну службу І ступеня» (23.09.1977 р.).

Також нагороджений:
- знаком «Відмінник міліції» (27.10.1981 р.);
- грамотами (30.06.1969 р., 31.12.1975 р.).

Л. В. Водяницький викладав курс «Криміналістики» до самої смерті у 1994 році.