Микола Якимчук

Перший проректор Національної академії прокуратури України - директор Інституту підвищення кваліфікації кадрів, державний радник юстиції 3 класу.

Народився 14 грудня 1957 року в м. Сторожинець Чернівецької області. Одружений, має сина та дочку.

У 1985 році закінчив Львівський державний університет імені Івана Франка (з відзнакою).

З 1985 року по 1991 рік працював помічником прокурора Хотинського району Чернівецької області, помічником прокурора Чернівецької області по загальному нагляду, прокурором відділу загального нагляду прокуратури цієї області. З 1991 року по 2005 рік обіймав посади доцента кафедри теорії та історії держави і права, заступника декана юридичного факультету, завідуючого кафедрою конституційного права, завідуючого кафедрою кримінального права і криміналістики Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

З жовтня 2005 року – перший проректор Академії прокуратури України. Доктор юридичних наук, професор.

Нагороджений нагрудним знаком «Подяка за сумлінну службу в органах прокуратури» ІІІ ступеня.