Валентина Ніндипова

Валентина Іванівна Ніндипова народилась в с. Олександрівка Новотроїцького району Херсонської області 16 вересня 1946 року. В серпні 1967 року поступила на юридичний факультет Львівського державного університету ім. І. Франка, який закінчила в 1972 році з відзнакою. Рішенням державної комісії по розподілу молодих спеціалістів направлена на роботу в розпорядження Чернівецького обласного управління юстиції, а в грудні 1972 року переведена в розпорядження Чернівецької обласної прокуратури.

З грудня 1972 року по липень 1985 року працювала на посадах: помічника прокурора області, старшого помічника прокурора області по розгляду в судах цивільних справ, старшим помічником прокурора по загальному нагляду. З липня 1985 р. по червень 1993 р. – перший заступник прокурора Чернівецької області.

З червня 1993 року по 01 березня 2000 року – прокурор Чернівецької області. Звільнена з посади в зв’язку з виходом на пенсію. Має звання державного радника юстиції ІІІ-го класу.

Нагороджена нагрудним знаком «Почесний працівник прокуратури України» та нагрудним знаком «Подяка за сумлінну службу в органах прокуратури» І-го ступеню. З 2 березня 2000 року по 1 вересня 2006 року працювала на посаді доцента кафедри.

Викладала спецкурси::
- «Прокурорський нагляд і засади управління в органах прокуратури»;
- «Оперативно-розшукова діяльність».