Віктор Бачинський

У 1992-1994 рр. на кафедрі працював кандидат медичних наук, доцент Віктор Теодосійович Бачинський.

Він народився 15 червня 1952 року в с. Комарно Городоцького району Львівської області. Закінчив державний медичний інститут (1976 р.), кандидат медичних наук (1986 р.), асистент (1979 р.), доцент кафедри судової медцини (1991 р.) Буковинської державної медичної академії. З 1986 р. по 2003 р. очолював Чернівецьке обласне бюро судово-медичної експертизи.

З 2003 по 2005 рік - начальник управління охорони здоров'я Чернівецької обласної державної адміністрації.

В даний час – начальник Чернівецького обласного бюро судово-медичної експертизи, доцент кафедри патологічної анатомії та судової медицини Буковинського державного медичного університету, має вищу атестаційну категорію з судової медицини та з організації і управління охорони здоров'я. Науковий напрямок: судово-медична травматологія, використання методів кореляційної оптики в судовій медицині, біологічний опір матеріалів. Автор 21 наукової праці, співавтор 2-х начальних посібників, 4-х деклараційних патентів на винаходи та 4-х посвідчень на раціоналізаторські пропозиції.

Підготував 1 кандидата медичних наук. Заслужений Лікар України (1995 р.), нагороджений пам'ятними медалями: «10 років МВС України» та «Медицина Буковини» (2002 р.); нагороджений орденом «Агапіта Печерського» 2-го ступеня (2004 р.). Під час роботи на кафедрі викладав курс «Судової медицини».