Володимир Іщенко

Володимир Серафимович Іщенко народився 17 вересня 1936 року в місті Новий Буг Миколаївської області. В 1963 році закінчив Харківський юридичний інститут.

У 1963-1965 рр. працював народним суддею Ленінського районного народного суду м. Луганська. З 1965 року по 1974 рік - голова cуду.

У 1974-1985 рр. - заступник голови Чернівецького обласного суду, 1985-1995 рр. - голова Тернопільського обласного суду, у 1995-2001 рр. - голова Чернівецького обласного суду, у 2001 – голова Чернівецького Апеляційного суду.

З 1996 року, працюючи на кафедрі на посаді доцента, читав такі курси:
- «Судова етика»;
- «Розгляд кримінальних справ в апеляційному і касаційному порядках»;
- «Призначення покарання»;
- «Апеляційний розгляд і підстави скасування або зміни судових рішень»;
- «Підстави для зміни або скасування вироків».

Відповідно до постанови президії Верховної Ради України від 2 березня 1992 року входив до складу комісії по проведенню судово-правової реформи в Україні, в якій приймав активну участь. Заслужений юрист України. Неодноразово приймав участь у складі делегації суддів України з міжнародних відносин по обміну досвідом з правових питань різних країн, обирався делегатом з’їздів суддів України, депутатом районної та обласної Рад народних депутатів. Заохочувався Почесними грамотами Мінюсту України, Верховного Суду України, Ради суддів України, Чернівецької обласної Ради та обласної державної адміністрації. Ветеран війни, нагороджений медаллю «За доблесну працю», орденом «За заслуги» ІІІ ступеня.

13 серпня 2005 року Володимир Серафимович Іщенко помер на 69-му році життя.