Презентація бібліографічного покажчика до 100-річчя з дня смерті Ганса Гросса

21/09/15

21 вересня 2015 року у Червоній залі Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича відбулась презентація видання "Ганс Гросс: праці вченого та література про нього з фондів Наукової бібліотеки Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича: до 100-річчя з дня смерті: бібліографічний покажчик" (Серія "Вчені Чернівецького університету") - результат дворічної праці Сергія Нежурбіди (укладач, автор вступної статті, науковий редактор; юридичний факультет ЧНУ), проф. Євгена Скулиша (науковий редактор), Марії Дячук (укладач; Наукова бібліотека ЧНУ), Романа Сабадаша (укладач, дизайнер, колоризатор; юридичний факультет ЧНУ), Настасії Загородної (укладач, Наукова бібліотека ЧНУ).

Під час презентації проф. Карлгайнц Пробст (Австрія), автор вступної статті до покажчика, виступив із блискучую доповіддю "Hans Gross: Idee - Schwierigkeiten - Erfolge". Від укладачів покажчик презентував доцент кафедри кримінального права і криміналістики Сергій Нежурбіда.

Покажчик "Ганс Гросс" надрукований видавництвом "Книги - ХХІ" за підтримки OEAD (Австрійська служба академічних обмінів (Львів) та GEDANKENDACH (Центр німецькомовних студій при ЧНУ). Покажчик є білінгвістичним виданням (українська і німецька мови).

З текстом покажчика "Ганс Гросс" ви можете ознайомитись у Науковій бібліотеці ЧНУ і Австрійській бібліотеці.