Чернівецькому національному університету імені Юрія Федьковича виповнилося 140 років

02/10/15

Юридичний факультет взяв участь у ювілейних заходах присвячених 140-й річниці від Дня заснування Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Студенти і викладачі взяли участь в урочистому засіданні Вченої ради університету та мистецькому дійстві "Низькій уклін тобі, Університете!" в обласному музично-драматичному театрі імені Ольги Кобилянської.

З нагоди 140-річчя університету наукові та професійні успіхи викладачів юридичного факультету були відзначені грамотами та подяками міністерства освіти і науки України, Чернівецької обласної державної адміністрації та Чернівецької обласної ради:

• Доктор юридичних наук, професор, завідувач кафедри європейського права та порівняльного правознавства Меленко Сергій Гаврилович отримав відзнаку міністерства освіти і науки України – Відмінник освіти.
  • Доктор юридичних наук, професор, завідувач кафедри філософії та теорії права Никифорак Михайло Васильович отримав грамоту Міністерства освіти і науки України.
  • Доктор юридичних наук, доцент, завідувач кафедри публічного права Гаврилюк Руслана Олександрівна отримала грамоту Чернівецької обласної державної адміністрації.
  • Кандидат юридичних наук, доцент кафедри філософії та теорії права Торончук Іван Желувич отримав грамоту Чернівецької обласної ради.
  • За сумлінну працю і вагомий внесок у розвиток юридичної науки подяка ректора Чернівецького національного університету оголошена:

Доктору юридичних наук Боднаруку Миколі Івановичу

Доктору юридичних наук Бутирському Андрію Анатолійовичу

Доктору юридичних наук Гаврилюк Руслані Олександрівні

Доктору юридичних наук Заморській Любові Ігорівні

Доктору юридичних наук Меленку Сергію Гавриловичу

Доктору юридичних наук Нежурбіді Сергію Ігоровичу.

Вітаємо і пишаємося успіхами наших колег!

Vivat Academia!

Vivant professores!