Зустріч з послом Австрійської Республіки

02/10/15

2 жовтня студенти і викладачі юридичного факультету взяли участь у зустрічі з Надзвичайним і Повноважним Послом Австрії в Україні Герміне Поппеллер та Генеральним секретарем «ПанЄвропа-Австрія» Райнгардом Клучеком.

У зустрічі також взяли участь почесний консул Австрії в Чернівцях Сергій Осачук та завідувач кафедри дипломатичної і консульської служби Дипломатичної академії України при МЗС України Ігор Жалоба.

Спілкування з поважними гостями відбувалось у дружній атмосфері в приміщенні Австрійської бібліотеки Наукової бібліотеки ЧНУ. Обговорювалися актуальні питання євроінтеграції України, становлення європейських цінностей, можливостей та перспектив ПанЄвропейського руху в Україні.

Під час зустрічі доктор юридичних наук, завідувач кафедри кримінального права і криміналістики Нежурбіда Сергій Ігорович та авторський колектив презентували шановним гостям видання "Ганс Гросс: праці вченого та література про нього з фондів Наукової бібліотеки Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича: до 100-річчя з дня смерті: бібліографічний покажчик", яке є свідченням тісної наукової співпраці та глибокої шани до спільного історичного минулого України і Австрії.