Презентація бібліографічного покажчика до 100-річчя з дня смерті Ганса Гросса

05/10/15

Міський голова Олексій Каспрук нагородив лауреатів відзнаки дипломами із зображенням бургомістра та грошовою винагородою.

Нагадаємо, що презентація видання відбулась 21 вересня 2015 року у Червоній залі Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. Бібліографічний покажчик є результатом дворічної праці Сергія Нежурбіди (укладач, автор вступної статті, науковий редактор; юридичний факультет ЧНУ), проф. Євгена Скулиша (науковий редактор), Марії Дячук (укладач; Наукова бібліотека ЧНУ), Романа Сабадаша (укладач, дизайнер, колоризатор; юридичний факультет ЧНУ), Настасії Загородної (укладач, Наукова бібліотека ЧНУ).

Покажчик "Ганс Гросс" надрукований видавництвом "Книги - ХХІ" за підтримки OEAD (Австрійська служба академічних обмінів (Львів) та GEDANKENDACH (Центр німецькомовних студій при ЧНУ). Покажчик є білінгвістичним виданням (українська і німецька мови). Із змістом покажчика "Ганс Гросс" ви можете ознайомитись у Науковій бібліотеці ЧНУ і Австрійській бібліотеці.