Чернівецький університет відвідав Джефрі Пайєт

22/10/15

З неофіційним візитом до Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича завітав Надзвичайний і Повноважний Посол США в Україні Джефрі Пайєт.«Попередній посол США в Україні сказав мені, що я обов’язково повинен побачити університет у Чернівцях. Тому я мав сюди приїхати», - так пояснив свій візит до ЧНУ під час відпустки Джефрі Пайєт. У кабінеті ректора університету Степана Васильовича Мельничука відбулася неофіційна зустріч, на якій Посол США цікавився справами університету та пообіцяв всіляко йому допомагати: «Ви рухаєтесь в правильному напрямку. Особливо мені подобається те, що ви зорієнтовані на міжнародну діяльність. Напевно це тому, що ваш край дуже багатокультурний».

На зустрічі з Послом були присутні також проректор з наукової роботи та міжнародних зв'язків Петро Михайлович Фочук, проректор з економічних питань Сільвія Георгіївна Марут, директор Інституту фізико-технічних та комп’ютерних наук Олег В'ячеславович Ангельський, завідувач кафедри кримінального права та криміналістики Сергій Ігорович Нежурбіда, завідувач кафедри англійської мови Надія Григорівна Єсипенко, начальник відділу міжнародних зв’язків Сергій Михайлович Луканюк.

Під час зустрічі говорили про співпрацю з закордонними університетами, міжнародні обміни студентами, діяльність Центру американських студій при ЧНУ. Окрім того, Сергій Нежурбіда ознайомив пана Посла із ходом співробітництва між юридичним факультетом ЧНУ та проектом USAID «Справедливе правосуддя» щодо оцінки та покращення якості правничої освіти на факультеті, а також розробки Кодексу професійної етики студентів, викладачів та адміністрації правничої школи ЧНУ. Зі свого боку високоповажний гість пообіцяв всебічну підтримку та сприяння реалізації спільних проектів USAID та юридичного факультету збоку посольства США.

Посол Джефрі Пайєт висловив своє захоплення будівлею університету та написав слова побажань у книгу відгуків. Насамкінець ректор подякував послу США за те, що той приїхав до ЧНУ «не по службі, а за покликом душі», і вони обмінялися символічними подарунками – книгами. Після зустрічі Посол разом з дружиною відправився на екскурсію університетом.