30 жовтня 2015 року в Науковій бібліотеці ЧНУ ім. Юрія Федьковича відбулася презентація праці, співавторами якої є викладачі кафедри кримінального права і криміналістики

30 жовтня 2015 р. в читальному залі навчальної літератури Наукової бібліотеки Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича за адресою м. Чернівці, вул. Лесі Українки, 23 відбулася презентація бібліографічних покажчиків "Бібліографічні вишукування Наукової бібліотеки ЧНУ". Серед бібліографічних покажчиків - праця "Ганс Гросс : праці вченого та література про нього з фондів наукової бібліотеки Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича : до 100-річчя з дня смерті", співавторами якої є викладачі кафедри кримінального права і криміналістики.

“За 2015 рік нами було зроблено величезний обсяг роботи, ми опрацювали чимало фондів, періодичних видань, - тих скарбів, які зберігаються у нашій бібліотеці, і вважали за необхідне, щоб вони були оприлюднені у вигляді бібліографічних покажчиків, аби полегшити доступ науковців, аспірантів, докторантів та всіх зацікавлених до тих матеріалів, які є в нашій бібліотеці”, - розповів усім присутнім директор наукової бібліотеки Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Михайло Богданович Зушман.

На заході презентували п’ять бібліографічних покажчиків. Найоб’ємніший з них - присвячений 140-річчю нашого університету. Автор вступної статті, натхненниця видання - проректор з науково-педагогічної роботи Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Тамара Володимирівна Марусик підкреслила: “Я історик, і добре пам’ятаю, як працювала в архівах і газетних фондах Києва та Москви. Потрібно було довгий час дихати пилом і шукати необхідні матеріали. Тому, впевнена, що ці покажчики допоможуть дослідникам при написанні кандидатських, докторських робіт, підготовці статей для засобів масової інформації, підготовці монографічних матеріалів”.

Цього року зусиллями Наукової бібліотеки, кафедри кримінального права і криміналістики Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича та австрійських колег, світ побачив ще один покажчик, присвячений відомому криміналісту Гансу Гросу, який жив і працював у Чернівцях.

У читальній залі наукової бібліотеки презентували також бібліографічні покажчики “Тарас Шевченко – поет, художник, мислитель: (з матеріалів газети „Буковина”)”; “Ольга Кобилянська : до 150-ї річниці з дня народження”; “Анатолій Добрянський”.

“Я багато років казав, що найціннішим закладом Чернівців є саме бібліотека”, - наголосив під час презентації проректор з наукової роботи та міжнародних зв'язків Петро Михайлович Фочук.

Сподіваємось, що відвідувачі Наукової бібліотеки Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича сповна осягнуть цінність акумульованих роками матеріалів, які успішно модернізовані у вигляді бібліографічних покажчиків.

Презентація бібліографічних покажчиків "Бібліографічні вишукування Наукової бібліотеки ЧНУ"