31/03/16

Українська Гельсінська спілка з прав людини надає безоплатну правову допомогу через мережу громадських приймалень. На даний момент в Україні працює 29 приймалень у 24-ох областях. Їх робота здійснюється за фінансової підтримки Уряду Швеції, через Шведське агентство міжнародного розвитку (SIDA), Уряду Канади через Міністерство міжнародних справ Канади (Global Affairs Canada) в рамках програми «Права людини понад усе» (Human Rights First) та Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках програми «Права людини в дії» (Human Rights in Action).

31 березня 2016 року така громадська приймальня була презентована у Чернівцях. Учасники гуртка імені Карла Гіллера при кафедрі кримінального права і криміналістики взяли участь у презентації юридичної приймальні спрямованої на надання безоплатної правової допомоги. Метою діяльності Української Гельсінської спілки з прав людини є захист прав людини як у межах України так і в Європейських інституціях.

Студенти і викладачі поділились своїми ідеями з представниками Чернівецької філії Української Гельсінської спілки з прав людини щодо змісту і значення правової культури громадян. Обговорювалися напрямки можливої співпраці із членами гуртка імені Карла Гіллера та Української Гельсінської спілки з прав людини.