Завдяки українському громадському проекту масових відкритих онлайн-курсів «Prometheus» найкращі українські університети безкоштовно розміщують свої курси онлайн

15/04/16

Громадський неприбутковий проект «Prometheus» надає вільний та абсолютно безкоштовний доступ до найкращих навчальних курсів університетського рівня всім охочим незалежно від місця проживання, віку чи статків.

«Prometheus» не лише самостійно створює та розміщує масові відкриті онлайн-курси на власному сайті, але й надає безкоштовну можливість університетам, провідним викладачам та компаніям-лідерам в своїй галузі публікувати й розповсюджувати курси на цій платформі. Мета проекту – не просто окремі курси, а взаємопов’язані цикли курсів з найактуальніших для країни тем (бізнес, IT, іноземні мови, право, історія тощо).

Успішне завершення курсів дасть змогу отримати електронний сертифікат відповідного університету, який підтверджуватиме здобуті знання. Кожен курс проекту «Prometheus» складається з відеолекцій провідних викладачів найкращих українських ВНЗ, інтерактивних завдань, що дозволять закріпити отримані знання, а також форуму, на якому студенти матимуть можливість поставити питання викладачу та спілкуватися один з одним. Все, що знадобиться для участі в такому курсі, – комп’ютер і наявність доступу до мережі Інтернет.

Вперше в історії української освіти провідні навчальні заклади об’єднали зусилля для того, щоб зробити найкращу освіту доступною кожному - КНУ ім. Тараса Шевченка, Києво-Могилянська академія, Український католицький університет та Львівська IT школа (LITS) стали партнерами платформи масових безкоштовних онлайн-курсів «Prometheus».

На сайті prometheus.org.ua відкрита реєстрація на безкоштовні масові онлайн-курси. Вже в найближчому майбутньому заплановано старт й інших безкоштовних масових онлайн-курсів від провідних ВНЗ України.

НАТИСНІТЬ, ЩОБ ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ