16/05/16

16 травня у рамка святкування 25-річчя юридичного факультету відбулася студентська конференція "Право очима студентів". Відкрив пленарне засідання декан фридичного факультету ЧНУ ім. Ю. Федьковича Професор Пацурківський П.С. На пленарному засіданні виступили Редутова Л., Щербакова О., Цицюра А., Безушко Д., Яремчук В., які поділились з учасниками конференції різними гранями і можливостями здобуття юридичної освіти через участь у студентських об'єднаннях Ліга студентів правників, Федерація Дебатів, Європейська асоціація студентів права ELSA, студентському парламенті.

Не менш цікавою була робота у секціях. У роботі секції "Актуальні проблеми кримінального права і криміналістики" студенти піднімали нагальні питання злочинності неповнолітніх та звільнення їх від кримінальної відповідальності (Оградюк О., Юрнюк О.), психологічні аспекти злочинності (Іванів Л., Мацьопа О.). Дискусію викликала доповідь Забєліної А. на тему "Психологія суїциду неповнолітніх". Не менш активно обговорювались доповіді Ярковської С. "Медіація в кримінальному праві" та Загарюк М. "Суспільна небезпечність посягання при необхідній обороні". Цікавими та актуальними були виступи Крунь С. ("Мотиви серійних вбивств"), Мисько К. ("Замах на злочин як різновид незакінченого злочину"), Фляжнікової Я. ("Почерк як об’єкт криміналістичного дослідження"). Свій погляд на право представив Кубаєвич Т. у доповіді "Право - жага до справедливості".