7 червня 2016 у рамках проекту «Крок до професії» на юридичному факультеті побували учні Данковецької середньої школи, що на Хотинщині

07/06/16

У рамках проекту «Крок до професії» на юридичному факультеті побували учні Данковецької середньої школи, що на Хотинщині.

Ініціатором заходу стала депутат Чернівецької обласної ради, директор Філії Національної телекомпанії України «Чернівецька регіональна дирекція», заслужений журналіст України Любов Олексіївна Годнюк.

Викладачі факультету ознайомили учнів із життям факультету, студентськими буднями та процесом здобуття практичних навичок юриста-криміналіста. Діти у захваті! Пізнавально! Повчально! Цікаво!

Юридичний факультет завжди відкритий для живого спілкування, радий гостям і готовий показати всім бажаючим цікаві сторони юридичної професії!