Викладачі кафедри кримінального права і криміналістики вітають першокурсників з посвятою у студенти юрфаку – найкращого вишу європейського рівня!

31/08/16

Дорогі першокурсники!

Прийміть найщиріші вітання з Днем знань і початком нового навчального року!

Перше вересня – чудове свято! Навряд чи знайдеться хоча б одна людина, яка до нього байдужа! Пам’ятайте: ви зробили свідомий крок у доросле життя, заклали фундамент свого майбутнього – обрали професію. Тепер Ваш успіх залежатиме, насамперед, від власного бажання вчитися і розвиватися. Викладачі кафедри кримінального права і криміналістики допоможуть набути знань та навичок, але досягти помітних результатів дуже складно без постійної роботи над собою, вміння ставити цілі та досягати їх.

Запрошуємо студентів першого курсу та магістрів першого року навчання, обрати дисципліни запропоновані викладачами кафедри кримінального права і криміналістики (переглянути презентації дисциплін).

Бажаємо всім студентам і викладачам великого натхнення на шляху до підкорення нових вершин знань, наполегливості й терпіння, мудрості й порозуміння!

Відмінних Вам, знань, дорогі наші першокурсники!