9 листопада на юридичному факультеті відбулась скайп-конференція з професором права Томасом Райсом та його студентами з Washington and Lee University.

09/11/16

9 листопада о 15.00 у 218 аудиторії юридичного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича відбулась скайп-конференція з професором права Томасом Райсом та його студентами з Washington and Lee University.

Метою конференції стала співпраця у сфері вирішення проблем доброчесності, корупції та навчання взагалі.

Чернівецьке відділення Студентського Антикорупційного Агенства відзвітувало щодо своєї роботи у минулому та вказало на шляхи розвитку у майбутньому.

Студентів зацікавила тема проведення екзаменів в українських університетах і проблема прозорості виставлення оцінок.