14 листопада 2016 року у межах Першої програми академічних обмінів між викладачами кримінального права за сприяння ОБСЄ в Україні д.ю.н., проф. Гуторовою Н.О. проведено лекційне заняття для студентів юридичного факультету

14/11/16

Академічна мобільність!

У межах Першої програми академічних обмінів між викладачами кримінального права за сприяння ОБСЄ в Україні доктор юридичних наук, професор, академік Національної академії правових наук України, заслужений юрист України Наталя Олександрівна Гуторова 14 листопада 2016 року об 11:30 в аудиторії 218 юридичного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича провела лекційне заняття на тему: «Загальна характеристика та кваліфікація злочинів у сфері господарської діяльності».