15 листопада 2016 року за сприяння ОБСЄ в Україні для студентів та викладачів юридичного факультету відбулася відкрита авторська лекція д.ю.н., проф. Гуторової Наталі Олександрівни

15/11/16

Студенти та викладачі юридичного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича 15 листопада 2016 року о 9:50 в аудиторії 218 за сприяння ОБСЄ в Україні мали змогу прослухати відкриту авторську лекцію Гуторової Наталі Олександрівни - доктора юридичних наук, професора, академіка Національної академії правових наук України, заслуженого юриста України, директора Полтавського юридичного інституту Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

Тема проведеного заняття: «Покарання та інші заходи кримінально-правового впливу за злочини у сфері господарської діяльності».