Доцент кафедри кримінального права і криміналістики Шевчук Андрій Васильович 24-26 листопада 2016 року взяв участь в Осінній школі з кримінального права і процесу

29/11/16

Доцент кафедри кримінального права і криміналістики Шевчук Андрій Васильович взяв участь в Осінній школі з кримінального права і процесу, що відбулася 24-26 листопада 2016 року в Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого за ініціативи та підтримки координата проектів ОБСЄ в Україні.

Метою цього науково-методичного заходу було оволодіння новітніми концепціями викладання нормативного курсу «Кримінальне право України», методиками викладання лекційних і практичних занять, ознайомлення із сучасним етапом кримінального законодавства України, динаміки його розвитку за принципом правової визначеності, реформуванням законодавства про публічні правопорушення в Україні, а також з імплементацією у чинне кримінальне законодавство основоположних ідей міжнародних Конвенцій та практики ЄСПЛ.

Перед учасниками «Осінньої школи з кримінального права і процесу», серед яких були фахівці із різних правових шкіл, що пройшли конкурсний відбір, виступили провідні науковці, фахівці в галузі кримінального права, зокрема : М.І. Хавронюк, О.О. Дудоров, С.В. Хилюк, Ю.А. Пономаренко, В.О. Навроцький та інші.

За результатами «Осінньої школи з кримінального права і процесу» усі учасники отримали сертифікати центру підвищення кваліфікації викладачів кримінального права.