Доктор юридичних наук, доцент кафедри кримінального права і криміналістики Сергій Ігорович Нежурбіда відвідав університет Павла Йозефа Шафарика у м. Кошице (Словаччина) в рамках програми Еразмус+

01/12/16

Доктор юридичних наук, доцент кафедри кримінального права і криміналістики Сергій Нежурбіда в період з 21 по 25 листопада 2016 року відвідав Університет Павла Йозефа Шафарика у м. Кошице (Словацька Республіка) в рамках “Еразмус+” – програми Європейського Союзу, що підтримує проекти, партнерства, заходи та мобільність у сфері освіти, підготовки, молоді і спорту.

Під час візиту д.ю.н. Сергій Нежурбіда прочитав для студентів правничої школи Університету в Кошице англомовні лекції з кримінології.

Сподіваємось, що такого роду академічні контакти, а також наукова співпраця між нашим юридичним факультетом та юридичним факультетом Університету в Кошице незабаром стануть повсякденною практикою.