06/12/16

Студенти та викладачі юридичного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича 6 грудня 2016 року о 9:50 в аудиторії 218 мали змогу прослухати авторську лекцію Кожакаря Івана Юрійовича - заступника завідувача відділу криміналістичних видів досліджень Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при УМВС України в Чернівецькій області. Тема проведеного заняття: «Криміналістика в практичній діяльності правоохоронних органів».

Наприкінці заняття Іван Юрійович організував для студентів тактичну гру, мета якої – набуття навиків методики розслідування розбою. Студенти з захопленням взяли участь у цьому занятті, спробувавши себе в ролі слідчого, оперативника та експерта з одного боку, а також потерпілих, свідків і підозрюваних - з іншого. Внаслідок проведеного заняття студенти здобули унікальний досвід розслідування розбою в умовах, наближених до реальних.