Асистент кафедри кримінального права і криміналістики Чорней Світлана Володимирівна 26-28 грудня 2016 року пройшла стажування у Словацькій Республіці, а 30 січня-6 лютого 2017 року - у Фінляндії

10/02/17

Асистент кафедри кримінального права і криміналістики Чорней Світлана Володимирівна 26-28 грудня 2016 року пройшла науково-педагогічне стажування у м. Сладковічево (Словацька Республіка) на тему «Інноваційні освітні технології: досвід Європейського Союзу та його впровадження в процес підготовки юристів», проводилось згідно з ліцензією університету у сфері післядипломної освіти.

Програма стажування включала в себе: ознайомлення з історією розвитку університету в цілому й факультету зокрема; ознайомлення зі спектром профільних спеціальностей, а також навчально-методичними матеріалами; отримання міжнародного сертифікату про проходження стажування з підписом ректора університету. Навчальне навантаження становло 2 кредити (60 годин) і розподіляється таким чином:
- ознайомлення з діяльністю Університету Данубіус– 6 годин;
- підготовка тез науково-методичної доповіді за обраною проблематикою (за профілем роботи здобувача в навчальному або науковому закладі України) – 18 годин;
- індивідуальна робота – 36 годин.

Також 30 січня-6 лютого 2017 року Чорней Світлана Володимирівна пройшла стажування у Західно–Фінляндському Коледжі (м. Гуйттинен, Фінляндія). Програма наукового стажування для юристів включала:
• освітній візит до мерії міста Гуйтінента та безпосередню зустріч із мером;
• брифінг щодо юридичних нюансів функціонування підприємств у Фінляндії: реєстрація, дотації, оподаткування та ін.;
• інформаційна зустріч в відділені муніципальної поліції;
• інформаційна зустріч із керівництвом тюрми Сатакунта;
• освітній візит до юридичного факультету університету Тампере;
• інформаційна зустріч із керівництвом центру прийому біженців.

Стажування було поєднано з інтенсивним вивченням фахової англійської мови юридичного спрямування (викладачі – носії мови з США, Великої Британії, Австралії та викладачі, які спеціалізуються на викладанні англійської мови як іноземної).