Викладачі кафедри кримінального права і криміналістики взяли участь у семінарі, організованим Генеральною прокуратурою України, на тему «Організація участі прокурора у розгляді справ про адміністративні правопорушення пов’язані з корупцією»

25/02/17

24 лютого 2017 року завідувач кафедри кримінального права і криміналістики доцент Г.П. Жаровська, доцент А.В. Шевчук та доцент О.І. Ющик взяли участь у якості наукових експертів у роботі семінару, організованого Генеральною прокуратурою України на базі прокуратури Вінницької області, на тему «Організація участі прокурора у розгляді справ про адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією».

Відкриваючи зібрання, прокурор Вінницької області В’ячеслав Соколовий акцентував увагу на актуальності заходу. Начальник відділу організації діяльності у сфері запобігання та протидії корупції Генеральної прокуратури України Валентина Сеник зупинилась на аспектах організації діяльності прокурора у забезпеченні участі справ про правопорушення, пов’язані з корупцією, та нагальності обговорення проблемних питань притягнення до встановленої законом відповідальності, оскарження судових рішень.

Учасники семінару – начальники відділів прокуратур Житомирської, Хмельницької, Чернівецької, Рівненської та Вінницької областей, прокурори місцевих прокуратур, наукові експерти, судді, адвокати взяли участь у інтерактивних навчаннях у формі судових засідань з розгляду справ про адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією, які проводили начальник відділу ГПУ Валентина Сеник, її заступник Юлія Кулікова.