Пам'ять Євгена Ерліха увіковічнили у Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича

13/05/17

Меморіальні дошки видатному вченому, юристу, науковцю, засновнику соціологічної школи права, декану юридичного факультету (1901), ректору Чернівецького університету (1906-1907 рр.) Євгену Ерліху відкрили у Чернівцях.

Пам'ять Євгена Ерліха увіковічнили, встановивши меморіальні дошки, на будинку по вулиці Горького, 20, де він жив, а також на корпусі юридичного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Відкриття меморіальних дошок відбулося за сприяння професора Манфреда Ребіндера з Цюріха, який вивчає праці Євгена Ерліха.

Професор Манфред Ребіндер з великою радістю завітав і на кафедру кримінального права і криміналістики.

Після урочистостей з нагоди відкриття меморіальних дошок Євгену Ерліху відбулося засідання Вченої ради Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, під час якого професору Цюрихського університету Манфреду Ребіндеру вручили мантію та диплом Почесного доктора Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.