19 травня 2017 року завідувач кафедри кримінального права і криміналістики, к.ю.н., доц. Жаровська Г.П. взяла участь у семінарі, організованому відділом організації діяльності у сфері запобігання та протидії корупції Генеральної прокуратури України

22/05/17

19 травня 2017 року в Генеральній прокуратурі відбувся семінар «Застосування антикорупційного законодавства щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів у діяльності працівників органів прокуратури», організований відділом організації діяльності у сфері запобігання та протидії корупції Генеральної прокуратури України.

Участь у семінарі взяли представники національного агентства з питань запобігання корупції, експерти з антикорупційної діяльності, судді, керівники структурних підрозділів Генеральної прокуратури України, члени Ради прокурорів України, Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів.

Національну академію прокуратури України на цьому семінарі представляли начальник відділу науково-методичного забезпечення прокурорської діяльності у сфері запобігання та протидії корупції Науково-дослідного інституту Зоя Загиней, заступник начальника відділу науково-методичного забезпечення прокурорської діяльності у сфері запобігання та протидії корупції Науково-дослідного інституту Ксенія Годуєва, головні наукові співробітники відділу науково-методичного забезпечення прокурорської діяльності у сфері запобігання та протидії корупції Науково-дослідного інституту Ольга Загорська та Людмила Шмаль, головний науковий співробітник відділу науково-методичного забезпечення участі прокурорів у кримінальному провадженні Науково-дослідного інституту Інна Єрьоменко.

Юридичний факультет Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича представляла завідувач кафедри кримінального права і криміналістики, к.ю.н., доц. Жаровська Г.П.

Під часу семінару було висвітлено основні аспекти встановлення, запобігання і врегулювання конфлікту інтересів у діяльності працівників органів прокуратури, визначено порядок встановлення, запобігання конфлікту інтересів та шляхи його вирішення при здійсненні кадрової роботи в органах прокуратури, при здійсненні повноважень, передбачених КПК України, при здійсненні представництва інтересів громадянина або держави в судах, при виконанні повноважень під час роботи працівників органів прокуратури у колегіальному органі або комісіях, утворених для вирішення певних питань.