5-7 липня 2017 року викладачі кафедри кримінального права і криміналістики взяли участь у семінарі-практикумі, організованому Програмою USAID «Нове правосуддя»

10/07/17

5-7 липня 2017 року викладачі кафедри кримінального права і криміналістики к.ю.н., доц. Ющик Олена Іванівна, к.ю.н., доц. Шевчук Андрій Васильович та к.ю.н., доц. Боднарук Олександр Миколайович взяли участь у семінарі-практикумі, організованому Програмою USAID «Нове правосуддя» для викладачів українських університетів з питань розробки навчальних курсів з кримінального права і процесу, орієнтованих на розвиток практичних навичок у студентів.

Провідним тренером заходу виступив Жан Сейгель, міжнародний експерт Програми USAID «Нове правосуддя» з питань заснованої на досвіді юридичної освіти, практикуючий адвокат в США, гостьовий професор у Вільнюському університеті (Литва), Університеті Миколи Коперника (Польща), Національному університеті «Одеська юридична академія» (Україна).

Участь у семінарі-практикумі також взяли представники Академії адвокатури України, юридичного факультету Донецького національного університету імені Василя Стуса, юридичного факультету Запорізького національного університету, юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, факультету правничих наук Національного університету “Києво-Могилянська академія”, Національного університету «Одеська юридична академія», юридичного факультету Ужгородського національного університету, юридичного факультету Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна.

За результатами участі у семінарі-практикумі всі учасники отримали відповідні сертифікати.