28 вересня 2017 року відбулися два відкриті практичні заняття, які провели викладачі кафедри кримінального права і криміналістики

28/09/17

28 вересня 2017 року викладачі кафедри кримінального права і криміналістики ас. Чорней Світлана Володимирівна та к.ю.н., доц. Гусар Леся Віталіївна провели два відкритих практичних заняття: для студентів 404-ї академічної групи з курсу "Криміналістика" на тему "Криміналістична ідентифікація" та для студентів другого курсу з вибіркової навчальної дисципліни "Кримінологічний портрет злочинця" на тему "Стадії складання кримінологічного портрету злочинця".

Відкриті заняття відвідали викладачі кафедри кримінального права і криміналістики: Ющик Олена Іванівна, Дякур Марія Дмитрівна, Оксана Василівна Василова-Карвацька, Нікітіна Олена Анатоліївна, Тома Маріанна Георгіївна, Боднарук Олександр Миколайович, а також одна в одної побували Гусар Леся Віталіївна та Чорней Світлана Володимирівна.

Студенти активно включалися в обговорення дискусійних питань практичних занять, із завзяттям виконували практичні завдання.

Після відкритих занять відбулися обговорення останніх присутніми на них викладачами.