3 жовтня 2017 року кандидатом юридичних наук, асистентом кафедри кримінального права і криміналістики Василовою-Карвацькою Оксаною Василівною проведено відкриту лекцію для студентів 4-го курсу юридичного факультету

03/10/17

Третього жовтня 2017 року кандидатом юридичних наук, асистентом кафедри кримінального права і криміналістики Василовою-Карвацькою Оксаною Василівною проведено відкриту лекцію з курсу "Криміналістика" на тему "Трасологія" для студентів 4-го курсу юридичного факультету.

Відкрите заняття відвідали викладачі кафедри кримінального права і криміналістики: Ющик Олена Іванівна, Дякур Марія Дмитрівна, Гусар Леся Віталіївна, Нікітіна Олена Анатоліївна, Тома Маріанна Георгіївна та Боднарук Олександр Миколайович.

Студенти активно включалися в обговорення дискусійних питань з слідознавства.

Після відкритого заняття на кафедрі відбулося обговорення проведеної лекції.