ОГОЛОШЕНО КОНКУРС СТУДЕНТСЬКИХ РОБІТ

30/10/17

Авторів 20 найкращих творчих робіт з кожного регіону чекають в регіональних прокуратурах для зустрічі з очільником прокуратури та нагородження. Двадцятку найкращих в Україні чекає зустріч з керівництвом ГПУ, нагородження, публікація робіт у "Віснику прокуратури" та на офіційному сайті відомства.

Генеральною прокуратурою України та Міністерством освіти та науки України підписано наказ від 13.10.2017 № 289/1375 "Про співпрацю та комунікацію між відомствами".

В рамках цього Наказу заплановане щорічне проведення конкурсів серед студентів з прокурорсько-слідчих питань.

Перший такий конкурс творчих робіт оголошено Міністерством освіти та науки України 25.10.2017.

Про конкурс: на базі регіональних прокуратур буде створено комісії з оцінки робіт студентів, до складу яких увійдуть прокурори, представники департаментів (управлінь) освіти і науки обласних державних адміністрацій та вищих навчальних закладів (за згодою), які, за наслідками вивчення робіт, оберуть 20 найкращих та скерують до Генеральної прокуратури України, де і буде проведено фінал конкурсу.

Оголошення переможців конкурсу відбудеться 13 грудня 2017 року, одночасно в регіонах та в Генеральній прокуратурі.

Учаснику:

Теми робіт:

1. «7 кроків до покращення роботи прокурора»

2. «7 кроків прокурора назустріч суспільству»

Роботи студентів юридичного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича необхідно надіслати на електронну адресу прокуратури Чернівецької області Sekretariat@chrn.gp.gov.ua до 17 листопада 2017 року.

В листі необхідно вказати прізвище, ім’я, по батькові, вищий навчальний заклад, у якому навчаєтесь, курс та спеціальність, а також засоби зв’язку – телефон, електронна адреса та адреса місця проживання.

Вимоги до робіт:

1. Самостійно підготовлені роботи, які раніше не оприлюднювалися.

2. Роботи виконано українською мовою.

Формат робіт:

- Доповідь (до 4 сторінок друкованого тексту формату А4, Times New Roman, 14 кегль, 1, 5 інтервал);

- Презентація Power Point (до 10 слайдів);

- Інтерактивна презентація (наприклад, судове засідання за участю прокурора, інтерв’ю для ЗМІ тощо) із текстовим супроводженням;

- Реклама (рекламний ролик, буклет, брошура тощо) із текстовим супроводженням.

Основним критерієм оцінки робіт є новизна, креативність та реальність впровадження пропозицій в діяльність органів прокуратури.

Майбутнє країни в руках молоді. Успіху!

За проведенням конкурсу слідкуйте на:

Facebook: www.facebook.com/antikor.gp.gov.ua

Instagram: https://www.instagram.com/antikor.gp.gov.ua/

Twitter: https://twitter.com/antikor_gp_gov

куди й можете надсилати для додаткового контролю дублікат роботи та ставити питання