8 листопада 2017 року за ініціативи та підтримки координатора проектів ОБСЄ в Україні, у межах програми академічних обмінів між викладачами кримінального права і процесу між університетами України д.ю.н., доц. Тітком І.А. проведено лекційні заняття для студентів юридичного факультету

08/11/17

Юридичний факультет Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича бере участь у програмі академічних обмінів для викладачів кримінального права і процесу між університетами України.

В рамках даної програми за ініціативи та підтримки координатора проектів ОБСЄ в Україні з метою підвищення академічної мобільності правничих ВНЗ України лектором на юридичному факультеті Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича виступив доктор юридичних наук, доцент, завідувач кафедри кримінального та адміністративного права і процесу Полтавського юридичного інституту Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Іван Андрійович Тітко.

Вдруге юридичний факультет ЧНУ імені Юрія Федьковича бере участь у програмі академічного обміну. Серед учасників програми, окрім нашого факультету, представлені Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого, Полтавський юридичний інститут Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, Університет Короля Данила, Національний університет «Острозька академія», юридичний факультет Донецького національного університету, юридичний факультет Львівського національного університет імені Івана Франка.

Іван Андрійович цікаво провів авторську лекцію на тему «Властивості доказів: алгоритми, паралелі і трішки романтики…» та планову лекцію на тему: «Слідчі дії». Ця тема є однією із найактуальніших тем кримінального процесуального права. Лектор розкрив процесуальний порядок провадження окремих слідчих дій. Студенти з великою зацікавленістю слухали поданий Іваном Андрійовичем матеріал, про що свідчить активна участь в обговоренні даної теми та їх враження після прочитаних лекцій. Запорукою успіху стали приклади судово-слідчої практики, досвід адвокатської та науково-педагогічної діяльності. Студенти брали активну участь в обговоренні актуальних аспектів. Загалом на занятті відчувалась тісна співпраця викладача та аудиторії.

Враження студентів:

«Сьогодні ми прослухали дві лекції Івана Андрійовича Тітко на тему: «Властивості доказів: алгоритми, паралелі і трішки романтики…», «Слідчі дії». Варто зазначити, що лекції проходили в дружній та комфортній атмосфері. Особливістю стало те, що лектор з паралельним висвітленням теоретичних положень розповів цікаві практичні аспекти. Ми отримали незабутні враження від спілкування з досвідченим лектором та поглибили свої знання з кримінального процесу. Родзинкою сьогоднішніх лекцій стала велика кількість прикладів з практики лектора з використанням інтерактивних методів навчання.»

З нетерпінням чекаємо наступних лекцій викладачів проекту академічного обміну.