8 листопада 2017 року студенти нашого факультету зустрілись із працівниками Чернівецького міського відділу з питань пробації - Відманом Олександром Анатолійовичем та Попеску Оленою Василівною

09/11/17

8 листопада 2017 року студенти юридичного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, які обрали дисципліни: «Пробація в Україні» та «Призначення покарання», зустрілись із працівниками Чернівецького міського відділу з питань пробації Центрально-Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України – Відманом Олександром Анатолійовичем та Попеску Оленою Василівною. Слід зауважити, що зустріч відбулась в рамках підписаної угоди про спільну узгоджену взаємовигідну співпрацю між юридичним факультетом та Чернівецьким міським відділом пробації.

Студенти ознайомились із структурою та основними завданнями діяльності органів виконання кримінальних покарань та пробації в Україні. Більш детально було проаналізовано специфіку виконання кримінальних покарань, які не пов’язані із ізоляцію особи від суспільства, наведено приклади відповідальності особи за ухилення від відбування таких покарань, вказано на особливості підготовки досудової доповіді та значення висновку для винесення рішення в суді. Не залишились поза увагою, також правові аспекти та особливості пробації щодо неповнолітніх.

Студенти з уважністю слухали висвітлення актуальних проблем пробації в Україні, активно задавали питання з окремих аспектів виконання кримінальних покарання та діяльності органу пробації.