29/11/17

28 листопада 2017 року асистентом кафедри кримінального права і криміналістики Нікітіною Оленою Анатоліївною проведено відкрите семінарське заняття з курсу "Кримінальне право України (Особлива частина)" на тему "Злочини проти громадського порядку та моральності" для студентів 3-го курсу юридичного факультету.

Відкрите заняття відвідали викладачі кафедри кримінального права і криміналістики: Гусар Леся Віталіївна, Василова-Карвацька Оксана Василівна, Савчук Артем Володимирович.

Студенти активно включалися в обговорення дискусійних питань семінарського заняття.

Після відкритого заняття на кафедрі відбулося обговорення проведеного семінару.