Участь у навчально-методичному семінарі у прокуратурі Чернівецької області

27/02/18

У прокуратурі Чернівецької області відбувся навчально-методичний семінар на тему: «Реалізація органами прокуратури представницьких повноважень в умовах законодавчих змін».

До участь в семінарі було запрошено викладачів Чернівецького національного університету імені Ю. Федьковича, представників відділу представництва прокуратури області, а також керівників місцевих прокуратур та їх заступників.

Участь у навчально-методичному семінарі взяла викладач кафедри кримінального права і криміналістики юридичного факультету Чернівецького національного університету імені Ю. Федьковича, кандидат юридичних наук Оксана Василівна Василова-Карвацька.

Під час заходу були обговорені основні новели процесуального законодавства, актуальні питання, що виникають на практиці, а також висловлювались ґрунтовні пропозиції стосовно їх вирішення.