ЩОРІЧНИЙ НЮРНБЕРЗЬКИЙ МУТ-КОРТ

15/03/18

Міжнародна Академія Нюрнберзьких Принципів та Університет Фрідріха-Олександра Ерланген-Нюрнберг з гордістю представляють щорічний Нюрнберзький мут-корт, який відбудеться у Нюрнберзі, Німеччина, з 25 по 28 липня 2018 року.

Нюрнберзький мут-корт запрошує учасників з усього світу позмагатися у несправжньому кейсі з міжнародного кримінального права перед «Міжнародним кримінальним судом». Розкриваючи як складні процедурні, так і сутнісні питання міжнародного кримінального права, студентам надається можливість застосовувати та розвивати свої навички та вміння і виступити в історичній судовій залі номер 600. Унікальне місцезнаходження Нюрнберга дозволяє студентам практикувати міжнародне кримінальне право на самій його батьківщині, пропонуючи історичний освітній досвід. Організатори у координації з високоповажними фахівцями у цій галузі, такими як судді, науковці та інші практики, братимуть участь у судових засіданнях. Конкурс складається як з письмової, так і усної частин, з попереднім поданням кожною командою окремих меморандумів щодо обвинувачення та захисту.

Студенти з майже 40 країн змагалися у попередніх змаганнях Нюрнберзького мут-корту. Ми будемо дуже раді вітати команду, яка представлятиме ваш університет у Нюрнберзі під час цьогорічного конкурсу. У команд, які не володіють достатніми ресурсами і не можуть дозволити собі участі, є можливість подати заявку на отримання фінансової підтримки для участі. Більш детальну інформацію можна знайти на новому веб-сайті та у правилах Нюрнберзького мут-корту.

Заявки повинні бути подані на адресу registration@nuremberg-moot-court.de не пізніше 22 квітня 2018 року.

Для отримання додаткової інформації, будь ласка, відвідайте офіційні Facebook-сторінку (www.facebook.com/NurembergMootCourt/) та веб-сайт (www.nuremberg-moot.de)

Команди можуть подати заявку через координатора своєї команди, надіславши заповнену форму заявки на реєстрацію не пізніше неділі, 22 квітня 2018 року, до 24:00 год за центральноєвропейським часом.

Разом із формою заявки кожна команда повинна подати мотиваційний лист на одній сторінці, що описує мотивацію для участі в Нюрнберзькому мут-корті 2018 року (див. Правила).

Команди можуть складатися з трьох до п’яти членів команди. Заміна членів команди не допускається після закінчення терміну подання заявки, зазначеного в офіційному розкладі; однак винятки можуть бути надані організаторами у випадку виняткових обставин.

Якщо кількість заявок перевищить максимальну кількість 44 команд, організатори виберуть учасників, беручи до уваги якість їх мотиваційного листа. Організатори також враховуватимуть добре збалансоване географічне представництво команд.