Магістри кафедри кримінального права і криміналістики відвідали Чернівецький НДЕКЦ МВС України

20/03/18

13 березня 2018 року магістри кафедри кримінального права і криміналістики відвідали Чернівецький науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС України.

В ході візиту, було проведено зустріч із заступником завідувача відділу криміналістичних досліджень та обліків Чернівецького НДЕКЦ МВС України Кожакарем Іваном Юрійовичем. Подана магістрам інформація стосувалася загальних засад криміналістичної техніки, практичної сторони її використання, специфіки роботи експертних установ МВС, особливостей розслідування різних видів злочинів та провадження по ним експертних досліджень тощо.

Студенти, також, отримали можливість відвідати структурні відділи Чернівецького науково-дослідного експертно-криміналістичного центру: відділ криміналістичних досліджень; відділ досліджень матеріалів, речовин і виробів; сектор досліджень у сфері інформаційних технологій; сектор вибухотехнічних та пожежотехнічних досліджень та ін.

Тематика зустрічі викликала підвищений інтерес студентства, вони отримали чудову нагоду поставити практичні питання експертам з різних галузей досліджень, а також наочно побачити умови їх проведення.