Розпочав роботу Кабінет експериментальної криміналістики

30/03/18

29.03.2018 року на базі юридичного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича кафедрою кримінального права і криміналістики в аудиторії імені Ганса Гросса було розпочато роботу Кабінету експериментальної криміналістики на тему «Огляд місця події: стратегія, тактика техніка».

З вітальним словом виступила завідувач кафедри кримінального права і криміналістики, к.ю.н., доцент Жаровська Галина Петрівна. Участь у роботі Кабінету взяли: заступник завідувача відділу криміналістичних досліджень та обліків Чернівецького НДЕКЦ МВС України – Кожакар Іван Юрійович, начальник відділу криміналістичного забезпечення слідчого управління головного управління Національної поліції України в Чернівецькій області, учасник /представник міжнародної поліцейської асоціації ІНТЕРПОЛ – Гордаш Андрій Сергійович, інспектор–криміналіст – Ротар Василь Васильович.

Кабінет експериментальної криміналістики розпочав свою роботу у форматі ознайомлення із теоретико-практичними засадами організації та проведення огляду місця події. Впродовж роботи Кабінету відбулося моделювання обстановки місця події в умовах криміналістичної лабораторії, з подальшим бліц - обговоренням проведеного інсценізованого огляду місця події.

Модератори заходу к.ю.н., ас. Василова-Карвацька О.В. та ас. Чорней С.В. висловлюють щиру вдячність запрошеним практикам, присутнім колегам, зацікавленій аудиторії та ініціативним групам студентів за активну участь у роботі Кабінету експериментальної криміналістики.