Вітаємо асистента кафедри кримінального права і криміналістики Тому Маріану Георгіївну з захистом кандидатської дисертації!

27/06/18

27 червня 2018 року на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.001.05 у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка відбувся захист дисертації Томи Маріани Георгіївни на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук на тему “Особистість професійного злочинця, який відбуває покарання в місцях позбавлення волі (як об’єкт кримінологічного дослідження)” зі спеціальності 12.00.08 – кримінальне право та кримінологія; кримінально-виконавче право.

Науковий керівник – доктор юридичних наук, професор, перший проректор Донецького юридичного інституту МВС України Назимко Єгор Сергійович.

Колектив кафедри кримінального права і криміналістики вітає Маріану Георгіївну з захистом кандидатської дисертації та бажаємо не зупинятися на досягнутому!