Аспірант юридичного факультету Воробець Христина Михайлівна взяла участь у ювілейній V Всеукраїнській школі з ІТ- та Інтернет права

17/09/18

15-16 вересня 2018 року аспірант юридичного факультету Воробець Христина Михайлівна (тема дисертаційного дослідження «Кримінально-правове забезпечення розвитку інформаційного суспільства в Україні») взяла участь у ювілейній V Всеукраїнській школі з ІТ- та Інтернет права, організовану Одеським осередком Ліги студентів АПУ разом з Комітетом АПУ з питань телекомунікацій, ІТ та Інтернету.

Школа об’єднала близько двох десятків експертів та півтори сотні студентів з усієї України. Учасники заходу активно дискутували на різні теми, починаючи від юридичного супроводження IT-компаній та закінчуючи захистом персональних даних. З-поміж різних воркшопів цього заходу окремо варто виділити: “Юриспруденція та хакери. Специфіка взаємодії з кібербізнесом” та “Захист IT бізнесу”.

Аспірантці вдалось поринути в динамічну атмосферу технологічного прогресу та відчути значний вплив ІТ індустрії на сучасне право, а отримані на даному заході знання Христина Воробець активно використає у наукових дослідженнях.