Студенти третього курсу юридичного факультету відвідали Відділ судово-медичної експертизи трупів при Чернівецькому обласному бюро судово-медичної експертизи

10/10/18

04 жовтня 2018 року студенти третього курсу юридичного факультету відвідали Відділ судово-медичної експертизи трупів при Чернівецькому обласному бюро судово-медичної експертизи в рамках вивчення теми «Злочини проти життя та здоров’я особи» з нормативної дисципліни Кримінальне право (Особлива частина). Даний захід був організований викладачем кафедри кримінального права і криміналістики – ас. Нікітіною О.А.

Студенти ознайомилися з проведенням судово-медичних експертиз трупів з насильницькою та ненасильницькою смертю, мали змогу задати різного роду питання судово-медичним експертам, що стосуються їхньої професійної діяльності.