Вихідні з користю!

25/10/18

Студенти юрфаку Андрій Губченко, Олег Кілару, Максим Сирота, Володимир Бойков, Олександр Лопата брали участь у V Всеукраїнських змаганнях зі слідчих дій імені Г.М. Рудого, які відбувалися 20-21 жовтня на базі Хмельницького університету управління та права.

Цей унікальний захід щороку збирає найкмітливіших вихованців спеціалізованих вузів з усієї України для того, щоби з’ясувати, хто з них кращий слідчий. Як зазначають організатори заходу, ці змагання спрямовані на підвищення кваліфікації та обізнаності майбутніх слідчих і дають можливість учасникам напрацювати практичні вміння й навички із проведення слідчих дій.

Цьогоріч за перемогу боролись сім команд. На конкурсі студентам нашого факультету довелося мати справу із затриманням і оглядом місця події. Всі рішення та дії команд оцінювали досвідчені експерти у сфері кримінального права, кримінального процесуального права та криміналістики.