На кафедрі кримінального права і криміналістики 25 жовтня 2018 року відбулося відкрите практичне заняття зі студентами 301 групи з курсу Кримінальне право (Особлива частина)

29/10/18

Асистент кафедри кримінального права і криміналістики Нікітіна Олена Анатоліївна за участі магістра психології, психолога обласного притулку для дітей ССД ЧОДА, ДРУВЦКРОІ «Віра, надія, любов», сертифікованого психотерапевта за методом кататимно-імагінативної психотерапії, казко-терапевта, коуча – Валентини Кузіної-Рудан провели відкрите практичне заняття на тему «Злочини проти статевої свободи та статевої недоторканості». В ході заняття було проаналізовано не лише склади злочинів даного розділу, а і психологічна сторона як суб’єкта, так і потерпілої особи. Значна увага була приділена причинам статевих злочинів, їх наслідкам та шляхам психокорекції потерпілих від сексуального насилля.

Під час пари студенти мали змогу задати багато практичних та теоретичних питань, що сприяло науковій дискусії та більш комплексному засвоєнню ними матеріалу тематики практичного заняття.

Інформацію надано О. А. Нікітіною