14 листопада 2018 р. к.ю.н., асистентом кафедри кримінального права і криміналістики Томою М. Г. було проведено відкрите практичне заняття

16/11/18

14 листопада 2018 р. к.ю.н., асистентом кафедри кримінального права і криміналістики Томою Маріаною Георгівною було проведено відкрите практичне заняття на тему «Злочини проти громадської безпеки».

Громадська безпека – це фундамент нормального життя всіх громадян, діяльності всіх державних органів, громадських та приватних установ. Варто підкреслити, що міцна громадська безпека – необхідна умова та органічна складова цивілізованого способу життя, успішного функціонування суспільства та держави її інститутів.

В ході практичного заняття студентами було детально розкрито наступні склади злочинів: ст. 255 Створення злочинної організації; ст.257 Бандитизм; ст. 258 Терористичний акт, для прикладу студентам було роздано завдання детально проаналізувати події 17 жовтня які сталися в м. Керчі де студент політехнічного коледжу масово розстріляв студентів та працівників даної установи, також були розкриті й інші склади злочинів родовим об’єктом яких виступає громадська безпека, які в реальний час несуть загрозу суспільству.

Не залишився поза увагою ще один склад злочину за ст. 260 Створення не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань, злочин для якого на теперішній час в українському суспільстві складаються сприятливі умови, чому сприяє політична нестабільність.

Інформацію надано Томою М. Г.