ВИХІДНІ З КОРИСТЮ!!!

02/11/18

26-27 жовтня на базі юридичного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича відбулися Перші судові дебати з кримінального права та процесу, організовані студентом 301 групи Гончаром Олегом та студенткою 401 групи Забєліною Анастасією, за сприяння кафедри кримінального права та криміналістики.

В змаганнях взяли участь 6 команд зі студентів 3-5 курсу нашого факультету, завданням яких було доведення власної позиції захисту та обвинувачення в модельному судовому засіданні з розгляду кримінального провадження. Учасники розглядали три різні кримінальні справи. Суддями перших двох раундів модельних засідань були викладачі кафедри кримінального права та криміналістики.

Суддями фінального раунду турніру були юристи-практики:
- Олег Михайлович Пелепюк – радник юстиції, Заступник прокурора Чернівецької області;
- Валерій Іванович Божик – адвокат, представник адвокатів Чернівецької області в Раді адвокатів України;
- Микола Іванович Данилюк – заслужений юрист України, Голова Шевченківського районного суду міста Чернівці (1998-2016рр.), доцент кафедри кримінального права і криміналістики.

В процесі запеклої боротьби перемогу одержала команда «Law league» у складі студентів 310 групи Стрійського Юліана та Штефанеси Андрія.

Вітаємо переможців!

Інформацію надано організаторами заходу