ВЛУЧИЛИ У ДЕСЯТКУ!

20/12/18

«Визначеність мети – відправна точка всіх досягнень»
Вільям Климент Стоун

Колективна відеоробота «ЧЕСТЬ» магістрів кафедри кримінального права і криміналістики - у десятці!

Магістри кафедри кримінального права і криміналістики Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича – фіналісти, за підсумками Другого щорічного конкурсу творчих та наукових робіт з прокурорської діяльності «10 кроків прокурора до подолання корупції», ініційованого Генеральною прокуратурою України та Міністерством освіти і науки України спільним наказом від 13 жовтня 2017 року «Про співпрацю та комунікацію між відомствами».

Із 77 студентських робіт - 10 найкращих обрала комісія у складі працівників Генеральної Прокуратури України, Міністерства освіти і науки та викладачів провідних вишів 23 листопада 2018 року. Цього річ переможцями стали студенти з Харківської, Чернівецької, Полтавської, Запоріжської, Чернігівської, Одеської, Сумської, та Тернопільської областей (детальніше - за посиланням).

Девіз австрійського імператора Франца-Йосифа, засновника нашого університету, «VERIBUS UNITIS» вдало обраний нашими магістрами не тільки для створення колективної відеороботи, він є цілком доречним у боротьбі з корупцією. Студенти, ще раз підтвердили - «молодь –надія країни»! Подолати корупцію цілком реально, якщо перестати приміряти на себе жертву обставин, а бути –результатом власних рішень, та усвідомлювати – найскладніше почати діяти, все інше залежить від наполегливості.

Ще раз вітаємо дружний колектив магістрів кафедри кримінального права і криміналістики, бажаємо нових здобутків, цікавого та насиченого студентського життя! Вірте в себе! Вірте у свої можливості! Будьте впевнені у своїх силах!

Завідувач кафедри кримінального права і криміналістики
к.ю.н., доц. Г. П. Жаровська